Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Trzebicko

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Sulmierzyce

Sulmierzyce(Trzebicko + 10 km)

200 200 zł2 002 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przy lesie / zabudowa mieszkaniowa / do podziału Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Sulmierzyce, woj. Wielkopolskie. Działka jest objęta Miesjcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa(Trzebicko + 13 km)

75 000 zł1 133 m² 66,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę budowlaną w Dolinie Baryczy. Na działce ustanowiono mpzp - teren oznaczony jako mn/5. MN - przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Miłochowice

Miłochowice(Trzebicko + 14 km)

439 000 zł80 m² 5 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Szukasz domu o niedużym metrażu z dużą działką otoczoną wysokimi drzewami?- chyba mamy ofertę idealną dla Ciebie! *** Dom w sercu Doliny Baryczy! *** Podstawowe informacje: *.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Działkowa

Krośnice(Trzebicko + 14 km)

589 999 zł77,01 m² 7 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak tel.   Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od Wrocławia Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Grabownica

Grabownica(Trzebicko + 16 km)

76 000 zł2 480 m² 30,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grabownica gm. Krośnica, powiat milicki. 60 km od Wrocławia (ok 60 min). Uchwalony mpzp. Działka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej lub bliźniaczej do dwóch lokali w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sulmierzyce

Sulmierzyce(Trzebicko + 10 km)

995 000 zł260 m² 3 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 832 m²

Nowoczesna Rezydencja pod Lasem - Komfort, styl i Ogród Marzeń w Sulmierzycach Szukasz domu, który łączy luksusowe wykończenie z bliskością natury? Poznaj posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Szafirowa

Gorzyce Wielkie(Trzebicko + 24 km)

250 000 zł857 m² 291,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż, nieruchomość gruntowa, działka budowlana, gorzyce Wielkie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 857 m2., usytuowana w bardzo spokojnej lokalizacji w Gorzycach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Milicz(Trzebicko + 12 km)

188 325 zł1 395 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej zlokalizowanej na granicy Milicza. Teren dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój i bezpieczeństwo. Miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wszewilki

Wszewilki(Trzebicko + 10 km)

2 190 000 zł176,39 m² 12 415,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Milicz! Ekonomiczny dom o wysokim standardzie! Basen! Na sprzedaż oferuję państwu niezwykły dom zlokalizowany w samym sercu Doliny Baryczy. Nieruchomość klasy premium zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Trzebicko

Trzebicko,dolnośląskie

241 000 zł37 000 m² 6,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w miejscowości Trzebicko w gminie Cieszków , powiat milicki , w woj. dolnośląskie. Działka o powierzchni 37.000 m 2 [3,7 ha] klasy: RIVb 1,02 ha; RV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebicko

Trzebicko,dolnośląskie

89 000 zł79 m² 1 131,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Połowa starego, poniemieckiego domu. Mieszkanie na parterze o powierzchni 78,64 m2, składające się z 3 pokoi i dużej kuchni. Mieszkanie do remontu, okna drewniane, podłoga drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebicko

Trzebicko,dolnośląskie

89 000 zł79 m² 1 131,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Białykał

Białykał(Trzebicko + 24 km)

85 800 zł1 716 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w dorzeczu Doliny Baryczy z aktualnymi Warunkami Zabudowy. Lasy, stawy, ścieżki rowerowe, spokój i cisza, cóż więcej ? Działki budowlane o zróżnicowanej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij